Můj příběh

TOHLE JE MŮJ PŘÍBĚH, ALE MŮŽE BÝT I VÁŠ 🙂

JAK TO VŠE ZAČALO…

…všechno to začalo tím, že něco skončilo. V září roku 2010 jsem úspěšně dokončil studium Univerzity Karlovy, Fakulty tělesné výchovy a sportu a byl honorován titulem bakalář (magisterské studium bude po krátké pauze následovat).

Stejného roku jsem také pověsil tretry na hřebík a po 10 letech každodenního trénování opustil vrcholovou atletiku.

 Martin Tesárek Mistrovství České republiky

Proč jsem skončil s atletikou?

Pokud chce být člověk úspěšný (v čemkoliv) musí tomu podřídit vše! Dlouhou dobu jsem to tak dělal. Atletika pro mě byla vždy na první místě. Nikdy jsem nechtěl nic tolik, jako být úspěšný v atletice, být dobrý, lepší, nejlepší, nejrychlejší!

Přišlo ale období, kdy se na první místo dostávalo dokončení studia, napsání a obhájení bakalářské práce a složení státních zkoušek. Poté pak období, kdy mi pomalu končil studentský život, který byl financován mými rodiči – děkuji vám za to!

Nastal čas, kdy bylo třeba vydělat si na jídlo, nájem a život vůbec.

Nerad dělám věci na půl plynu. Pokud bych polovinu svého času a úsilí věnoval práci a druhou polovinu atletice, byl bych v obojím průměrný – a to jsem nechtěl!

Atletiko, univerzito, sbohem (snad ne na vždy..) je na čase začít pracovat!

 

MOJE REALITNÍ ZAČATKY…

Pamatuji si to přesně. Bylo to 1. 11. 2010, kdy jsem se poprvé podepsal jako Bc. Martin Tesárek, realitní makléř. Společnost CENTURY 21 jsem si vybral zejména pro její systém školení nových realitních makléřů. Školení společnosti CENTURY 21 bylo a možná i stále je pravidelně řazeno prestižním časopisem Training mezi Top 125 firemních školení na světě. Konkrétně jsem začínal v realitní kanceláři CENTURY 21 Reality 21.

Pokud o mě někdo teď tvrdí, že jsem úspěšný realitní makléř, ne vždy tomu tak bylo! Vždyť svou první nemovitost jsem prodal po pěti měsících. Ti nejlepší nováčci prodali svou první nemovitost hned druhý měsíc no a za pět měsíců měli prodáno alespoň pět nemovitostí. Já pouze jednu!

Několikrát jsem zvažoval, že s prací realitního makléře skončím, že tohle není práce pro mě, že se na ni nehodím, že nemám obchodní talent…

DÍKY INTERNETU POMÁHÁM STOVKÁM LIDÍ MĚSÍČNĚ…

9. 7. 2012 jsem po několika měsících práce vytvořil a spustil 1. realitní videokurz v České republice. V tomto kurzu jsem zmapoval 7 nejčastějších chyb, kterých se dopouští většina majitelů při prodeji své nemovitosti, ukazuji zde jak funguje realitní trh v roce 2012 a v závěrečném videu seznamuji diváky s postupy, podle kterých prodávají nemovitosti realitní profesionálové. Do kurzu se denně přihlásí přes 10 nových lidí. Měsíčně tak kurz zhlédne kolem 300 lidí a troufám si říct (podle komentářů a e-mailů), že 90% lidí tento videokurz pomáhá!

Mám obrovskou radost. Díky své práci realitního makléře a teď už i díky videokurzu, který je přístupný na internetu všem zdarma, pomáhám denně novým a novým lidem. Je to skvělý pocit!

 

CO BUDE NÁSLEDOVAT…

Svoje zkušenosti a vědomosti v realitním oboru hodlám předávat dál. Ať už prostřednictvím svých stránek, blogu nebo videoblogu, budu seznamovat víc a víc lidí s českým realitním trhem a ukazovat postupy, jak prodat nemovitost bezpečně rychle a s co nejvyšším ziskem.

Samozřejmě stále se budu aktivně věnovat prodeji nemovitostí. Díky velkému zájmu o mé služby budu však spolupracovat jen s těmi majiteli, kteří mají ve mě a mé služby 100% důvěru, stejně tak jako mám já důvěru v jejich slova.

Martin Tesárek